Rty jsou odpovědné za váš úsměv

Obzvlášť významné jsou pro ženu rty. Mohou být od přírody nevýrazné, asymetrické, příliš velké nebo malé. Jejich vzhled mění opary, vyrážka, úraz nebo rozštěp. Dokonalé rty podtrhují vaši osobnost i projev a příznivě působí na vaše okolí.

Co můžeme udělat?

  1. Barevně zvýrazníme bledé rty
  2. Podtrhneme nevýraznou konturu
  3. Vytvoříme výraznou konturu doplněnou stínováním
  4. Doporučíme barvu nebo vybarvíme podle přání
  5. Změníme tvar při asymetrii
  6. Opticky zmenšíme nebo zvětšíme rty

Ceny

Test barev 350 Kč
Kontura rtů 4 300 Kč
Kontura rtů se masterarbeit ghostwriter kosten stínováním 5 300 Kč
Cena zahrnuje: Konzultace, výběr barev, poučení, tři zákroky včetně použití anestetik a dalšího materiálu, vedení a archivaci osobní karty
Další korekce pro hausarbeit schreiben lassen naše klientky
nad rámec tří korekcí v ceně
Kontura rtů 1 600 Kč
Kontura rtů se stínováním 1 700 Kč
Jednorázové korekce
pro klientky z jiného salonu akademisches ghostwriting
Kontura rtů  1 800 Kč
Kontura rtů se stínováním 2 000 Kč

Jak celá procedura vlastně probíhá?

1 NEZÁVAZNÁ KONZULTACE ZDARMA
permanentní makeup konzultace

Nejprve si popovídáme o vašich seminararbeit schreiben lassen potřebách a představách. Poté vás v krátkém termínu objednáme. Vyplníte zdravotní dotazník – kůže v místě aplikace musí být zdravá, bez ekzémů a kožních změn. Mateřská znaménka je třeba konzultovat s lékařem. facharbeit schreiben lassen

2 TEST BAREVNÉ REAKCE
permanentní makeup korekce

Pokud si to budete přát, provedeme na místě zkušební test ghostwriter masterarbeit barevné reakce, aby byl výsledek PM co nejlepší. Tato služba není v ceně ghostwriter günstig zákroku.

3 PŘÍPRAVA NA APLIKACI PM
permanentní make up rtu

Provedeme lokální umrtvení za použití topického anestetika ve formě krému, které působí za půl hodiny po jeho nanesení. Společně navrhneme tvar a vybereme barvy. Tvar i barvu ladíme při každé další návštěvě až do požadovaného vzhledu.

4 APLIKACE PIGMENTU
permanentní make up korekce rtu

Permanentní make-up nanášíme postupně ve ghostwriter třech vrstvách, tedy během tří návštěv. Díky tomu nedojde k poranění pokožky a vzniku jizev. Každá vrstva hausarbeit schreiben lassen PM je prováděna jemně a citlivě v nejsvrchnější části pokožky – epidermu. Vzhled postupně dolaďujeme a opakováním tak dosáhneme ghostwriting agentur požadované barvy i tvaru.

5 NÁSLEDNÁ PÉČE

Po aplikaci vám poradíme, jak o pokožku s PM pečovat. Především je nutné zamezit jejímu kontaktu s vodou po dobu 48 hodin, zbytečně na upravená místa nesahat a ošetřovat je podle našich doporučení постельное белье купить. Záznam o pigmentu, který jsme ve vašem případě použili, si vedeme ve vaší kartě, takže купити плед jsme připraveni po letech PM znovu obnovit.

Na co se nejčastěji ptáte

Jak dlouho trvá aplikace PM?

PM provádíme ve třech vrstvách, při třech návštěvách. Aplikace jedné vrstvy trvá 60–90 minut, pokožka se hojí 4–5 dnů. Aplikaci další vrstvy doporučujeme nejdříve po 3 týdnech.

 

Kolik PM stojí?

Záleží na tom, o jaký typ zákroku se jedná. Ceny za PM jako takový se pohybují v celkové částce od 2 300 do 5 300, zatímco obnovení PM vás přijde zhruba na třetinu původní ceny. Podrobné informace najdete v ceníku.

 

Jak to celé probíhá?

Po nezávazné bezplatné konzultaci vás objednáme do několika dnů. Společně promyslíme barvu a tvar PM – provedeme nákres a z pigmentů namícháme kombinaci barev. Aplikace PM probíhá v průběhu tří návštěv. Samotný zákrok provádíme po místním znecitlivění anestetiky nanesenými krémem. Více informací najdete na stránkách jednotlivých služeb.

 

Co když budu chtít nějakou změnu? Nebo make-up obnovit?

Každé klientce vedeme v našem zařízení klientskou kartu. Díky tomu dokážeme PM snadno obnovit nebo změnit. Takové zákroky vás také vyjdou levněji, zhruba na třetinu původní ceny. Naše klientky u nás mají tyto služby za zvýhodněnou cenu.

 

Je aplikace PM bolestivá?

Před aplikací používáme lokální anestetika ve formě krému, který se nechá působit 30 minut. Jeho působení ověřujeme i během aplikace PM. Samotný zákrok je výrazně méně bolestivý než například tetování. Jde totiž o zásah do nejsvrchnější zárodečné vrstvy pokožky, tedy s co nejnižší hloubkou vpichu, aby rána nekrvácela.

 

Jak dlouho se PM hojí? Můžu pak jít do práce?

Hojení pokožky bezprostředně po aplikaci trvá 4–5 dnů, do práce můžete jít hned. Je však třeba počítat s tím, že okamžitý efekt je o něco tmavší, než bude působit výsledný vzhled.

 

Jsou nějaká zdravotní omezení? Třeba těhotenství?

PM není vhodný pro pokožku postiženou ekzémem a vyrážkami. Nedoporučuje se při kožních změnách a onemocněních, jako jsou například opary. Těhotenství není pro PM překážkou, jde spíš o to, jak budoucí maminka zákrok vnímá. Pokud se cítí dobře, může aplikaci PM podstoupit.

 

Která doba je pro PM nejvhodnější? Existují nějaké věkové omezení?

Aplikaci PM můžete podstoupit v kterékoli roční době. V letním období je však po dobu hojení nezbytné pečlivě chránit pokožku před slunečním zářením a styku s vodou. Aplikace PM je vhodná pro každý věk. Vždy záleží na motivaci a pocitech klientky.

Bezplatná konzultace pro vás

Máte zájem o bezplatnou konzultaci? Chcete se dozvědět víc? Ozvěte se nám! Spojíme se s vámi do 24 hodin, odpovíme na vaše otázky a můžeme se domluvit na termínu.

Kontaktujte nás

+420 777 027 078

lucie@permanentni-makeup.cz

Lucie Fialová

Ústav lékařské kosmetiky

Vyšehradská 49 - areál Emauzy

128 00 Praha 2

Proč přijít právě k nám?

100
Zdravotnické vzdělání a 20 let zkušeností

20

Odborné zázemí Ústavu lékařské kosmetiky

100
Více než 6000 spokojených klientů

6000

secure and buy great quality christian dior replica. raw claws to publish will probably be the similarities related with reddit e-juice.ca. the unique cost appreciate is among features about best swiss https://www.vapesshop.de/ vape. best wherewatches.com review is the oldest watch manufacturer. https://breitling.to/ is easy to operate and easy to read. welcome to our www.noob.to shop. https://www.burberry.to is easy to operate and easy to read.